_________________________________________________________________________
IT V POHYBU / PRAGUE CAR FESTIVAL
proč tam chceme být s vámi?
________________________________________________________________________

IT v pohybu – počítače, technologie, virtuální realita, hry – a my i vy!

Ve dnech 2. a 3. září 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany proběhne třetí ročník festivalové akce IT V POHYBU. Má ukázat, jak svět IT a souvisejících technologií ovlivňuje svět okolo nás a jak nám umožňuje využít naše schopnosti a posouvat je dál. IT v souvislostech, IT jako obor, s jehož pomocí si plníme své sny. Technologický svět IT nás každodenně ovlivňuje, my ale také můžeme ovlivnit, jak se bude vyvíjet. Toto všechno je IT V POHYBU.

Partnerská akce PRAGUE CAR FESTIVAL přináší skvělou možnost oslovit nejen obvyklé publikum IT akcí, ale zasáhnout i ty, které zajímá především rychlost a elegance nejmodernějších automobilů a ukázat jim, že IT je tu nejen pro odborníky, ale pro všechny. Že nejnovější hardware a software může být stejně tak elegantní a přítažlivý, jako lesklé karosérie atraktivních aut. Oba světy mají hodně společného, jak uvidí návštěvníci třeba na prezentovaných vozech americké firmy Tesla nebo na aplikacích virtuální reality, jejíž možnosti dokážou setřít rozdíl mezi skutečným zážitkem a jeho IT verzí.

Na obě akce přijde během dvou výstavních dnů okolo dvaceti tisíc návštěvníků, kteří budou otevřeni nejen novým informacím, ale i zážitkům a velkému množství zábavy pro celou rodinu na jednom místě.

Větší množství účastnických firem otevírá rovněž dobré možnosti vzájemného kontaktu. Chcete-li být vidět, ukažte se v prvních zářijových dnech v Letňanech! Určitě se tam potkáme!

Na festivalu se můžete navíc těšit na MISS LÉTA!